İssalon Mobilya, 2008 yılında mobilya dekorasyon, proje ve mimari işler alanlarında faaliyet göstermiş olup, İsmail Cenber tarafından 2008 yılında İstanbul’da atölye bazında ilk üretim alanını kurarak, mobilya sektörüne adım atmıştır. İlerleyen süreçte hızla gelişen ve büyüyen İSSALON MOBİLYA 2021 yılında üreticiden son tüketiciye aracısız Fabrika Satış Mağazalarını kurmuştur. Firmamız adını kurucumuzun isminden esinlenerek almıştır.

Birinci sınıf materyalden, son derece titiz işçilik performansıyla sürdürülebilir kalitede imalat gerçekleştiren İssalon Mobilya; mobilyaların el dokuma aksanları da üretim tesislerinin çatısı altında kusursuz biçimde yerine getiriliyor. Firmamız, lüks mobilya imalatında faaliyetlerine başladığı günden bu yana mümkün olan en yüksek standartlarda üretim yapmaya devam ediyor.

Türkiye’de değil, tüm dünyada da satış sonrası hizmette; hızlı, güvenilir ve profesyonel bir süreci kendimize ilke ediniyor. Üretim sürecinden, misafirlerimizin yaşam alanlarına uzanan bu yolculukta kendimize tasarımda özgünlüğü, üretimde teknoloji ve disiplini, ticaret anlayışımızda da memnuniyet ve güven odaklı yaklaşımları yol arkadaşı ediniyoruz.